کانال خبری تلگرام روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران راه‌اندازی شد

 
روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران به منظور سهولت اطلاع‌رسانی و تسريع در انعكاس اخبار این مرکز کانال اطلاع‌رسانی را در شبكه اجتماعي تلگرام راه‌اندازی کرد.

به گزارش روابط عمومي مركز بهداشت جنوب تهران، این اقدام با هدف اطلاع‌رسانی بهتر در حوزه اخبار و اطلاعیه‌ها و دسترسی بیشتر و آسان کارکنان ستادی، مراکز بهداشتی درمانی و پایگاه‌های بهداشتی متعدد مرکز بهداشت جنوب تهران در 5 منطقه جنوب تهران انجام شده و افراد می‌توانند با عضویت در این کانال علاوه بر مجاری رسمی از این طریق نیز با سرعت بیشتر در جریان اخبار قرار گیرند.
کارکنان ستادی، مراکز بهداشتی درمانی و پایگاه‌های بهداشتی تحت پوشش این مرکز و سایر علاقه‌مندان به اخبار این حوزه می‌توانند به منظور بهره‌مندی از آخرین اخبار و مطالب مرکز بهداشت جنوب تهران به کانال خبری روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران به آدرس @sthn_pr مراجعه کرده و به عضویت کانال تلگرام روابط عمومی این مرکز درآیند.
ضمناً پیرو مصوبه کمیته روابط عمومی و اطلاع‌رسانی طرح تحول نظام سلامت کانال رسمی، ویژه اخبار اطلاعیه‌ها و دستورالعمل‌های طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت در مرکز بهداشت جنوب تهران به آدرس @sthn_health راه‌اندازی شده است./ق

خبرنگار: مهدی گلپایگانی

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار