برگزاری جلسه آشنایی با نحوه کار با دستگاه‌های پرتابل سنجش مواد غذایی در مرکز بهداشت جنوب تهران

واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت جنوب تهران با همکاری واحد سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه، جلسه آشنایی با نحوه کار با دستگاه‌های پرتابل سنجش مواد غذایی را برگزار کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومي مرکز بهداشت جنوب تهران، این جلسه روز سه‌شنبه 20 تیر 96 با حضور نماینده شرکت مکس بین‌الملل و کارشناسان بهداشت محیط این مرکز و شبکه اسلامشهر در سالن جلسات ستاد مرکز بهداشت جنوب تهران برگزار شد.
در این جلسه نحوه کار با دستگاه‌های سنجش بار میکروبی،TPM روغن، شوری سنج، ph متر و نصب نرم‌افزار به‌صورت عملی آموزش داده شد.
همچنین واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت جنوب تهران روز یکشنبه 11 تیر 96 جلسه‌ای را با کارشناسان بهداشت محیط مراکز برگزار کرد و در این جلسه دستورالعمل‌ها، بخشنامه‌ها ابلاغ‌شده یادآوری و هماهنگی‌های لازم در خصوص وسیله نقلیه انجام شد.
در همین روز جلسه آموزشی با حضور مدیران استخرها برگزار شد که در خصوص ارتباط با استاندارها، دستورالعمل‌ها و بیماری‌های منتقله از آب استخر مطالبی بیان شد.
در این جلسه مهندس محسنی، مسئول آزمایشگاه آب نیز در خصوص نحوه نمونه‌برداری آب و آزمایشانی که روی آن انجام می‌شود و پارامترهای مهم نشان‌دهنده سلامت آب استخر مطالبی را ارائه کرد.
خبرنگار: نگار دیوبندی

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار