برگزاری جلسه خود مراقبتی اجتماعی در مرکز بهداشت جنوب تهران

واحد آموزش بهداشت مرکز بهداشت جنوب تهران، جلسه خود مراقبتی اجتماعی را با حضور دبیران شورایاری 5 منطقه تحت پوشش برگزار کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومي مرکز بهداشت جنوب تهران، این جلسه روز سه‌شنبه 3 مرداد 96 با حضور دکتر شیروانی، معاون این مرکز و دبیران شورایاری 5 منطقه تحت پوشش مرکز بهداشت جنوب تهران، در سالن جلسات ستاد این مرکز برگزار شد.
در این جلسه صادقیان مهر و ثابتی، کارشناس مسئول و کارشناس واحد آموزش بهداشت این مرکز به تشریح برنامه خود مراقبتی با 4 رویکرد خود مراقبتی فردی، سازمانی، اجتماعی و خودیاری پرداختند و در ادامه نحوه انجام نیازسنجی و نحوه نوشتن برنامه عملیاتی در محلات با انجام کارگروهی توسط شرکت‌کنندگان آموزش داده شد.
همچنین متن تفاهم‌نامه منعقده بین ستاد هماهنگی شورایاری‌ها و معاونت بهداشت در سال 95 در اختیار مدعوین قرار گرفت. در این تفاهم‌نامه بر همکاری دوجانبه در خصوص اجرای برنامه‌های سلامت‌محور به‌منظور ارتقای سلامت مردم تأکید شده است.
 در این برنامه مقرر شد که دبیران شورایاری در اولین فرصت ممکن از نماینده سلامت محله تحت پوشش خود به‌منظور شرکت در جلسه هیات امنای شورایاری و برنامه‌ریزی برای رفع نیازهای سلامت و اجرای برنامه دعوت نمایند.
خبرنگار: نگار دیوبندی

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار