اهدای جوایز برندگان مسابقه پیامکی هفته ترویج تغذیه با شیر مادر در مراکز بهداشت جنوب تهران

واحد آموزش بهداشت مرکز بهداشت جنوب تهران، جوایز برندگان مسابقه پیامکی هفته ترویج تغذیه با شیر مادر را به سفیران سلامت اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومي مرکز بهداشت جنوب تهران، این مرکز جوایز برندگان مسابقه پیامکی هفته ترویج تغذیه با شیر مادر را روز شنبه 28 مرداد 96 با حضور دکتر شیروانی، معاون و صادقیان مهر، کارشناس مسئول واحد آموزش بهداشت و فریبا رضایی و شهره آزادوار، سفیران سلامت پایگاه سلامت شماره یک مرکز ابوذر و شماره یک مرکز فرمانفرماییان که در مسابقه پیامکی کانال سفیران سلامت تهران که به مناسبت هفته ترویج تغذیه با شیر مادر توسط معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزارشده بود به‌عنوان برنده اهداء کرد.
توضیح اینکه کانال سفیران سلامت تهران توسط معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران به آدرس @safiranesalamatetehran راه‌اندازی شده و مطالب مرتبط با سلامت را درزمینهٔ های گوناگون برای استفاده سفیران سلامت عضو در این کانال بارگذاری می‌شود.
 لازم به ذکر است که سفیر سلامت یک خانواده، عضوی از خانوار است که داوطلبانه مسئولیت سلامت خود و اعضای خانواده‌اش را پذیرفته و در پایگاه سلامت به‌عنوان سفیر سلامت خانواده ثبت‌نام نموده و راهنمای خود مراقبتی خانواده و آموزش‌های مرتبط با آن را از مراقب سلامت دریافت می‌دارد.
خبرنگار: نگار دیوبندی

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار