برگزاری جلسه کمیته هفته اطلاع‌رسانی ایدز در مرکز بهداشت جنوب تهران

واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های مرکز بهداشت جنوب تهران کمیته هفته اطلاع‌رسانی ایدز را برگزار کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومي مرکز بهداشت جنوب تهران، این جلسه روز یکشنبه 5 آذر 96 با حضور بلالی، معاون، کارشناسان مسئول و کارشناسان ستادی این مرکز در دفتر معاون برگزار شد.
در ابتدا بلالی گزارشی از موارد ثبت‌شده عفونت اچ آی وی در جمهوری اسلامی ایران تا پایان سال 95 را ارائه کرد و تقی زاده، کارشناس برنامه کنترل ایدز مرکز بهداشت جنوب تهران به بیان دستورالعمل آیین بزرگداشت روز جهانی ایدز و شعار روز جهانی ایدز، سلامتی حقی برای همه بااطلاع رسانی، پیشگیری، تشخیص زودهنگام، درمان و حمایت از مبتلایان به اچ آی وی پرداخت.
در این جلسه مصوب شد: آموزش ایدز با رویکرد جدید در آموزشگاه‌های اصناف و آموزش در مدارس تحت پوشش مرکز بهداشت جنوب تهران با همکاری واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری‌ها، آموزش بهداشت و بهداشت مدارس انجام شود.
همچنین آموزش پیشگیری از انتقال ایدز از مادر به کودک و برنامه بازآموزی رپید تست به مراقبین سلامت مراکز توسط واحد بیماری‌ها انجام شود.
مقرر گردید آموزش و راه‌های پیشگیری از ایدز و رپید تست برای مددجویان مدد سرای منطقه 19 انجام شود و فیلم‌های آموزشی در مورد ایدز، خبرنامه ایدز، معرفی کانال تلگرام و شبکه کشوری اچ آی وی ایدز و بیماری‌های آمیزشی، معرفی مراکز مشاوره بیماری‌های رفتاری و مرکز ویژه زنان آسیب‌پذیر استان تهران در سایت مرکز بهداشت جنوب تهران بارگذاری شود.
خبرنگار: نگار دیوبندی

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار