تلاش مرکز بهداشت جنوب تهران برای ارتقای سلامت نوجوانان غیر دانش‌آموز

کارشناسان واحد سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس مرکز بهداشت جنوب تهران از مرکز حمایت از کودکان پرتو (مجموعه مهربانی پارس) بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران، واحد سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس مرکز بهداشت جنوب تهران در راستای ارتقای سلامت نوجوانان غیر دانش‌آموز و به دلیل اهمیت تحت پوشش قرار دادن این گروه از نوجوانان در سامانه سیب و ضرورت انجام معاینات آنان روز شنبه 18 آذرماه 96 از مرکز حمایت از کودکان پرتو (مجموعه مهربانی پارس) واقع در منطقه 17 بازدید کرد.
در این بازدید وضعیت بهداشت فردی این نوجوانان مورد ارزیابی قرار گرفت و قرار شد با هماهنگی با مرکز سلامت جامعه ابوذر تمامی این نوجوانان در سامانه سیب ثبت شوند و معاینات دوره‌ای توسط مراقبین سلامت و ویزیت پزشک انجام شود.
همچنین برگزاری کلاس‌های آموزشی توسط مراقبین سلامت و کارشناسان سلامت روان و کارشناسان تغذیه، برگزاری همایش‌ها و مسابقات در محدوده فعالیت‌های واحد سلامت نوجوانان و جوانان و مدارس و اهدا جوایز به آنان و معاینات دندانپزشکی دوره‌ای و انجام وارنیش فلوراید برای این نوجوانان با هماهنگی با واحد سلامت دهان و دندان موردتوجه قرار گرفت.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار