• 00/02/03

"آشنایی پزشکان با نحوه تکمیل صحیح گواهی فوت" با 3 امتیاز باز آموزی برگزار می گردد.

"آشنایی پزشکان با نحوه تکمیل صحیح گواهی فوت" با 3 امتیاز باز آموزی برگزار می گردد.

در روز دوشنبه مورخه 12/11/1399 ، وبینار علمی یک روزه ویژه پزشکان عمومی و متخصصین طب اورژانس و پزشکی قانونی با عنوان"آشنایی پزشکان با نحوه تکمیل صحیح گواهی فوت" با 3 امتیاز باز آموزی برگزار می گردد.

سلام علیکم

         ضمن عرض احترام؛ در راستای اجرایی سازی نظام ثبت و طبقه بندی علل مرگ شهر تهران، بدینوسیله به استحضار می رساند؛ در روز دوشنبه مورخه 12/11/1399 ، وبینار علمی یک روزه ویژه پزشکان عمومی و متخصصین طب اورژانس و پزشکی قانونی با عنوان"آشنایی پزشکان با نحوه تکمیل صحیح گواهی فوت" با 3 امتیاز باز آموزی برگزار می گردد.

خواهشمند است دستور فرمائید؛ به منظور حضور پزشکان محترم شاغل در بخش خصوصی و دولتی، اطلاع رسانی کامل و لازم انجام پذیرد و از تحویل دفترچه های گواهی فوت و صدور گواهی فوت توسط پزشکانی که آموزش ثبت صحیح گواهی فوت را ندیده اند، جداً جلوگیری بعمل آید.

متقاضیان جهت ثبت نام در این برنامه می بایست در موعد مقرر از طریق حساب کاربری خود در سامانه آموزش مداوم به آدرس www.ircme.ir و با استفاده از لینک موجود در قسمت جزئیات برنامه اقدام نمایند. لازم به ذکر است که صرف ثبت نام در برنامه به معنای کسب امتیاز نمی باشد و پزشکان محترم باید در موعد مقرر برگزاری، در وبینار حضور داشته و در انتها در آزمون آنلاین شرکت و پس از آن مرکز مجری حضور و امتیاز مربوطه را در سامانه تائید کند.

لینک اپ(APP) آزمون در قسمت جزئیات برنامه در سامانه موجود است.

کد شناسه برنامه : 160871

امتیاز باز آموزی : 3 امتیاز

زمان : روز دوشنبه مورخه 12/11/1399 ساعت  11:00 الی 14:00

مبلغ واریزی : جهت پزشکان عمومی 000/120 ریال و پزشکان متخصص پزشکی قانونی و طب اورژانس 000/170 ریال

لینک آموزش آن لاین معاونت بهداشت بدین شرح می باشد:

https://www.skyroom.online/ch/tums3/online1

در ضمن راهنمای استفاده از اپلیکیشن آموزش مجازی به پیوست ضمیمه می باشد.

در صورت وجود هر گونه مشکل و سؤال، می توانند از طریق شماره تلفن:  63453359 با کارشناس محترم برنامه : سرکار خانم لک تماس حاصل نمایند.

 

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *