• 29 مرداد 1401

برگزاری دومین انتخابات رئیس و نایب‌رئیس خانه مشارکت مردم در سلامت و توسعه شهرستان در منطقه 17 تهران

خانه مشارکت مردم در سلامت منطقه 17 دوساله شد

برگزاری دومین انتخابات رئیس و نایب‌رئیس خانه مشارکت مردم در سلامت و توسعه شهرستان در منطقه 17 تهران

کارشناس مسئول واحد سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد مرکز بهداشت جنوب تهران از برگزاری دومین انتخابات رئیس و نایب‌رئیس خانه مشارکت مردم در سلامت و توسعه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مرکز بهداشت جنوب تهران، دومین دوره انتخابات هیئت‌رئیسه خانه مشارکت مردم در سلامت و توسعه در منطقه 17 تهران روز دوشنبه 3 مرداد 1401 با حضور اعضای خانه مشارکت مردم در سلامت و توسعه منطقه 17 در مرکز تخصصی سلامت روان جامعه نگر مهرگان از مراکز تحت پوشش مرکز بهداشت جنوب تهران برگزار شد.
زهرا مرتضوی، کارشناس مسئول واحد سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد مرکز بهداشت جنوب گفت: خانه مشارکت مردم در سلامت و توسعه منطقه 17 تهران نخستین خانه مشارکت مردم در سلامت شهرستان تهران است که فعالیت خود را از سال 98 آغاز کرده است.
این جلسه، باهمت واحد سلامت روانی اجتماعی و اعتیاد مرکز بهداشت جنوب تهران و با حضور پریسا علیلو، نماینده فرمانداری تهران به‌صورت رسمی با تمامی اعضا خانه مشارکت مردم در سلامت منطقه 17 برگزار شد.
 در این نشست مرتضوی مدیر اجرایی برنامه سامان به تشریح و تبیین اهداف و برنامه‌های خانه مشارکت شهرستان پرداخت و محسن آقاجانی رئیس اسبق خانه مشارکت مردم در سلامت منطقه 17 به ارائه گزارش فعالیت دوسالانه خانه مشارکت از ابتدای تأسیس تاکنون پرداخت.
از آنجائی که رئیس شورای مشارکت مردمی از بین اعضا و به مدت 2 سال انتخاب می‌شود، در این نشست که اعضای خانه مشارکت و نمایندگان تشکل‌های مردمی حضور داشتند رقابت بین 6 نامزد انجام شد که پس از رأی‌گیری، محسن آقاجانی با کسب اکثریت آراء برای دوسال دیگر به‌عنوان رئیس خانه مشارکت و مینا مقدم به‌عنوان نایب‌رئیس خانه مشارکت انتخاب شدند.

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *