• 00/02/03

دکتر محمد آسایی: کووید 19 نتوانسته ایران را در ارائه خدمات بهداشتی به‌زانو دربیاورد

بازدید مسئولان وزارت بهداشت از مرکز بهداشت جنوب تهران

دکتر محمد آسایی: کووید 19 نتوانسته ایران را در ارائه خدمات بهداشتی به‌زانو دربیاورد

مشاور وزیر بهداشت در امور بهداشتی و رئیس مرکز مدیریت شبکه در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از مرکز اکبرآباد مرکز بهداشت جنوب تهران بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مرکز بهداشت جنوب تهران، دکتر محمد آسایی، مشاور وزیر بهداشت در امور بهداشتی و دکتر جعفر صادق تبریزی، رئیس مرکز مدیریت شبکه در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی روز شنبه 18 بهمن 99 با حضور دکتر محمدرضا سلمانی ندوشن، رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران از مرکز خدمات جامع سلامت اکبرآباد دیدن کردند.
دکتر آسایی گفت: رئیس دفتر سازمان جهانی بهداشت در مدیترانه شرقی روز چهارشنبه 29 بهمن 99 از نحوه اجرای برنامه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در ارائه خدمات از مرکز منتخب و پایگاه های تحت پوشش بازدید خواهد کرد.
وی در ادامه افزود: امروز در این بازدید مواردی را یادآوری کردیم تا با استانداردهای بین‌المللی و جهانی برابری کنند البته خدماتی که ارائه می‌شود بسیار خوب است و نکته قابل‌توجهی که به‌عنوان یک پیام از جمهوری اسلامی ایران به قاهره انتقال خواهد یافت این است که مراقبت از کودکان، مادران، گروه‌های آسیب‌پذیر و گروه‌هایی که مبتلابه بیماری‌های غیرواگیر هستند در سال 98 در مقایسه با سال 99 هیچ تفاوتی نداشته و حتی در بعضی از شاخصه‌ها بیشتر هم بوده است یعنی کووید 19 نتوانسته جمهوری اسلامی ایران را در ارائه خدمات بهداشتی به‌زانو دربیاورد.
مشاور وزیر بهداشت در امور بهداشتی به بازدید از منزل یک بیمار مشکوک به کرونا اشاره کرد و گفت: پزشک و مراقب سلامت مرکز اکبرآباد پس از هماهنگی‌های انجام‌شده برای نمونه‌گیری و درمان در محل حضور پیدا کردند؛ این‌ها مواردی است که ممکن است در هیچ کجای جهان نباشد و ما می‌خواهیم این موارد را در بازدید رئیس دفتر سازمان جهانی بهداشت در مدیترانه شرقی نشان دهیم.

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *