• 27 مهر 1400

رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران از اجرای برنامه واکسیناسیون خانواده محور دانش آموزان ۱۸ تا ۱۲ سال در مناطق تحت پوشش خبر داد

رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران از اجرای برنامه واکسیناسیون خانواده محور دانش آموزان ۱۸ تا ۱۲ سال در مناطق تحت پوشش خبر داد

دکتر محمدرضا سلمانی رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران بر اجرای برنامه واکسیناسیون خانواده محور دانش آموزان ۱۸ تا ۱۲ با مشارکت اداره آموزش‌وپرورش مناطق 10 تحت پوشش تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مرکز بهداشت جنوب تهران، دکتر محمدرضا سلمانی رئیس این مرکز به اجرای برنامه واکسیناسیون خانواده محور دانش آموزان ۱۸ تا ۱۲ در روزهای پنج‌شنبه و جمعه 15 و 16 مهر 1400 اشاره کرد و گفت: اجرای این طرح در مناطق 10، 11، 16، 17 و 19 تهران در 25 مدرسه با اولویت واکسیناسیون تمام دانش آموزان ۱۸ تا ۱۲ سال و خانواده‌های ایشان انجام خواهد شد.
  وی در ادامه افزود: در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه 13 و 14 مهر سال جاری ناظران ستادی این طرح پس از بازدید از مدارس تحت پوشش 25 مدرسه را برای اجرای این طرح تعیین کردند و لوازم و تجهیزات لازم برای انجام واکسیناسیون را با هماهنگی اداره آموزش‌وپرورش مناطق تحت پوشش در این مدارس ارزیابی و تجهیزکردند.
دکتر سلمانی به اجرای برنامه واکسیناسیون خانواده محور دانش آموزان ۱۸ تا ۱۲ با قطع زنجیره انتقال بیماری و ایمنی کامل جامعه اشاره کرد و گفت: با مشارکت در این طرح به‌سلامت خود، خانواده و جامعه کمک می‌کنم.
توضیح اینکه لیست مدارس منتخب پیوست خبر هست.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *