• 27 مهر 1400

رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران هدف از اجرای برنامه واکسیناسیون خانواده محور دانش آموزان ۱۲ تا ۱۷ سال را پویش همگانی اعلام کرد

رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران هدف از اجرای برنامه واکسیناسیون خانواده محور دانش آموزان ۱۲ تا ۱۷ سال را پویش همگانی اعلام کرد

دکتر محمدرضا سلمانی از مدارس سه منطقه ۱۱، ۱۷ و ۱۹ برای اجرای برنامه واکسیناسیون خانواده محور دانش آموزان ۱۲ تا ۱۷ سال بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مرکز بهداشت جنوب تهران، دکتر محمدرضا سلمانی، رئیس این مرکز روز پنج‌شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ از مدارس سه منطقه ۱۱، ۱۷ و ۱۹ برای اجرای برنامه واکسیناسیون خانواده محور دانش آموزان ۱۲ تا ۱۷ بازدید کرد.
وی وضعیت مدارس را ازنظر آمادگی تیم و همراهی آموزش و پرورش خوب ارزیابی کرد و گفت: امکانات کافی فرآهم بود و امیدوارم با توجه به اینکه ایام تعطیلات است، استقبال مردم خوب باشد.
دکتر سلمانی در ادامه افزود: برآورد این است که حدود ۴۰ درصد دانش آموزان در منطقه جنوب تهران تا الان واکسینه شدند و در جلسه‌ای که با همکاران آموزش‌وپرورش برگزار شد ارزیابی این‌گونه بود که حدود ۳۰ درصد از دانش آموزان که به سامانه شاد وصل هستند از خارج از تهران به سامانه وصل هستند و با این ارزیابی حدود ۳۰ درصد پوشش مانده مرکز بهداشت جنوب است.
وی به اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: با اجرای برنامه واکسیناسیون خانواده محور دانش آموزان ۱۲ تا ۱۷ می‌توانیم اکثر دانش آموزان تحت پوشش را واکسینه کنیم و در روزهای بعدی هم دانش آموزانی که واکسینه نشده‌اند لکه‌گیری می‌شوند.
رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران هدف از اجرای این طرح دوروزه را پوشش حداکثری واکسیناسیون اعلام کرد و گفت: اجرای این طرح به‌عنوان پویش می‌تواند کمک‌کننده باشد که افرادی که هنوز برای واکسیناسیون اقدام نکردند مراجعه کنند و واکسینه شوند.

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *