• 00/02/21

لوح تقدیر رئیس دانشگاه به رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران به‌عنوان شبکه برتر دانشگاه در صیانت از حقوق شهروندی اهدا شد

لوح تقدیر رئیس دانشگاه به رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران به‌عنوان شبکه برتر دانشگاه در صیانت از حقوق شهروندی اهدا شد

در ارزیابی مدیریت بازرسی دانشگاه، مرکز بهداشت جنوب تهران در حوزه صیانت از حقوق شهروندی برگزیده و لوح تقدیر رئیس دانشگاه و تندیس صیانت از حقوق شهروندی به رئیس این مرکز اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مرکز بهداشت جنوب تهران، در جلسه‌ای روز چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400 که با حضور دکتر محمدهادی موسوی، مدیر، دکتر پیمانه گوران، معاون بازرسی دانشگاه با همراهی زهرا فولادی، کارشناس مسئول ارزیابی عملکرد بازرسی، مهندس ناصر ندیری، کارشناس مسئول بازرسی و فاطمه علیزاده، کارشناس بازرسی دانشگاه علوم پزشکی تهران و کارشناسان مسئول ستادی برگزار شد از دکتر محمدرضا سلمانی، رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران قدردانی شد.
در این جلسه دکتر موسوی از زحمات دکتر محمد رضا سلمانی، رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران قدردانی و لوح تقدیری با امضای رئیس دانشگاه و تندیس صیانت از حقوق شهروندی را به وی اهدا کرد.
در متن این تقدیرنامه آمده است:

جناب آقای دکتر سلمانی
رئیس محترم مرکز بهداشت جنوب تهران
با سلام و احترام
ارائه خدمات سلامت به آحاد جامعه با حفظ کرامت ایشان و توجه به منزلت انسانی مراجعین یکی از عمده‌ترین اهداف دانشگاه است و رعایت حقوق شهروندی لازمه تحقق این هدف بزرگ می‌باشد. بر اساس این طرح که در مجموعه دانشگاه اجراشده و در حال پیگیری است، همه واحدها تلاش دارند تا زیرساخت‌های مرتبط با صیانت از حقوق شهروندی را مهیا نمایند و دانشگاه را درراه نیل به این امر مهم سوق دهند.
با اسناد ارزیابی انجام‌شده توسط مدیریت بازرسی دانشگاه، در سال 99 ازآنجاکه مرکز بهداشت جنوب تهران در خصوص صیانت از حقوق شهروندی، تلاش پرثمری داشته است و به‌عنوان شبکه بهداشت برتر برگزیده‌شده است، ضمن قدردانی از شما و همکاران محترم آن مرکز، لوح سپاس و تندیس صیانت از حقوق شهروندی به آن واحد اعطا می‌گردد. امیدوارم این تلاش، نویدبخش ارتقاء سطح خدمات، رضایت‌مندی و تکریم مراجعه کنندگان باشد.
دکتر عباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *