• 27 مهر 1400

معاون بهداشت دانشگاه: با افزایش پایگاه‌های تجمیعی تزریق واکسن کرونا، مانع از تجمع مردم در صف‌های طولانی شده‌ایم

۴ پایگاه تجمیعی دیگر برای تزریق واکسن کرونا راه اندازی می شود

معاون بهداشت دانشگاه: با افزایش پایگاه‌های تجمیعی تزریق واکسن کرونا، مانع از تجمع مردم در صف‌های طولانی شده‌ایم

دکتر علیرضا دلاوری گفت: با واکسیناسیون افراد در گروه‌های سنی اعلام‌شده در کمترین زمان و بدون قرار گرفتن در صف‌های طولانی توانستیم رضایت مراجعه‌کنندگان را جلب کنیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مرکز بهداشت جنوب تهران، دکتر علیرضا دلاوری، معاون بهداشت دانشگاه با همراهی دکتر محمدرضا سلمانی، رئیس این مرکز روز یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ از دو پایگاه تجمیعی بریانک و رازی بازدید کردند.
دکتر دلاوری در این بازدید روند واکسیناسیون را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: با توجه به میزان بالای مراجعه‌کنندگان نظم خوبی برقرار است و ما توانسته‌ایم در مناطق تحت پوشش دانشگاه مانع از تجمع مردم در صف‌های طولانی شویم.
وی در ادامه گفت: در این هفته ۴ پایگاه تجمیعی برای تزریق واکسن کرونا را افتتاح خواهیم کرد و در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تهران با ۲۸ پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا توانستیم رضایت افراد مراجعه‌کنندگان را جلب کنیم و افراد در گروه‌های سنی اعلام‌شده در کمترین زمان و بدون قرار گرفتن در صف‌های طولانی واکسینه می‌شوند.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در ادامه افزود: از ۱۰ روز آینده نوبت دوم افراد و گروه‌های هدف اعلام‌شده می‌توانند بار مراجعه‌کنندگان را به این مراکز تجمیعی افزایش دهند و ما در دانشگاه با افزایش پایگاه‌های تجمیعی، افزایش تعداد نیروهای انسانی و راه‌اندازی ابزارهای الکترونیکی مانند بارکد خوان مانع از تجمع افراد در صف‌های طولانی برای تزریق واکسن خواهیم بود.
وی در ادامه به رضایت مردم و نبود تجمع مراجعه‌کنندگان در مراکز تجمیعی تحت پوشش مرکز بهداشت جنوب تهران اشاره کرد و ضمن قدردانی از دکتر سلمانی و تیم همراه که حدود ۵ ماه است با سرعت و خوش‌رویی تزریق واکسن کرونا را برای جمعیت تحت پوشش انجام می‌دهد، گفت: با تمهیداتی که رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران انجام داده است مانند آغاز تزریق واکسن از ساعت ۷ و نیم صبح و اینکه اکثر مراکز و سوله‌ها مجهز به اینترنت و بارکد خوان هستند، مردم در صف‌های طولانی در انتظار تزریق واکسن نمی‌ایستند و این موضوع موردتوجه خبرنگاران در سطح تهران قرارگرفته است.
دکتر دلاوری در ادامه گفت: دانشگاه علوم پزشکی تهران با راه‌اندازی پایگاه‌های تجمیعی واکسیناسیون توانسته است برای هر صدوبیست هزار نفر یک پایگاه تجمیعی راه‌اندازی کند و این باعث سرعت و رضایت مراجعه‌کنندگان برای تزریق واکسن شده است که برخی از این پایگاه‌های تجمیعی را با همکاری ستاد بحران شهرداری و شهرداری مناطق تحت پوشش دانشگاه راه‌اندازی کرده‌ایم و با راه‌اندازی پایگاه‌های دیگر در دانشکده پزشکی و ستاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه تهران می‌توانیم ارائه خدمت را توسعه دهیم.

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *